LT EN RU
Veikla / Kelių statyba
Atgal
Investicinė veikla |  Kelių statyba |  Nekilnojamasis turtas |  Gamybinės bazės | 

Kelių statybaNaujausias technologijas ir  praktinę patirtį AB „Panevėžio keliai“ įmonės sėkmingai pritaiko vykdydamos krašto ir regioninių kelių dangų stiprinimo, žvyrkelių asfaltavimo ir juodinimo programas, diegdamos eismo saugos ir aplinkosaugos priemones šalies keliuose, vykdydamos tarptautinės automagistralės „Via Baltika“ rekonstrukcijos darbus, kitus projektus.

Pirmieji žingsniai į geležinkelių statybos ir rekonstrukcijos rinką žengti 2000 m., įgijus licenciją vykdyti minėtus darbus. Netrukus bendrovei buvo patikėti didžiausio šalyje Lyduvėnų tilto remonto darbai. 2004 m. su AB „Lietuvos geležinkeliai“ pasirašyta sutartis dėl 14 geležinkelių tiltų, esančių Vilniaus - Klaipėdos transporto koridoriuje, ir geležinkelio tilto Kybartuose rekonstrukcijos.

Vykdant kelių, tiltų, viadukų ir geležinkelių statybos bei rekonstrukcijos darbus, įdiegta naudoto gelžbetonio perdirbimo ir pritaikymo mažų apkrovų kelių dangų atnaujinimui technologija, kuriama mobili laboratoriją kelio dangos kokybei tirti, pritaikyta nepertraukiamo betonavimo darbų sistema.

Itin didelės apimties projektai vykdomi pagal jungtinės veiklos sutartis drauge su kitomis šalies kelių statybos įmonėmis.

Į viršų