LT EN RU
Atgal
Virmantui Puidokui įteikta padėka už nuopelnus Lietuvos ūkiui

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Metinės asamblėjos ir šventinių apdovanojimų renginyje, kur tradiciškai skelbiamos geriausias 2018 metų įmonės, tarp kitų regiono įmonių skambėjo ir AB „Panevėžio keliai“ vardas.

Akcinės bendrovės „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas už nuopelnus Lietuvos ūkiui apdovanotas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos padėkos ženklu. 

Virmantas Puidokas nuo 1998 metų vadovauja vienai didžiausių Baltijos šalyse lietuviško kapitalo kelių ir geležinkelių statybos įmonių grupių, vykdančių nacionalinės ir tarptautinės svarbos projektus. Jo vadovavimo laikotarpiu išvystytas įmonių ir gamybos bazių tinklas Baltijos šalyse, Skandinavijoje, Lenkijoje, Rusijos Federacijoje, Ukrainoje. 2018 metais įmonių grupėje dirbo beveik 3 tūkstančiai darbuotojų.

Automobilių kelių srityje „Panevėžio keliai“ pastaruosius dešimtmečius nuolat vykdo darbus keliuose ir geležinkeliuose, priklausančiuose transeuropiniams transporto koridoriams. Tarp jų – magistralės „Via Baltica“ bei europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ statybos darbai.

Virmantas Puidokas yra asociacijos  „Lietuvos keliai“  tarybos narys, verslo ir švietimo įstaigų bendardarbiavimo iniciatorius, ilgalaikių socialinių programų įgyvendinimo iniciatorius. Tarp jų –vairuotojų tolerancijos ugdymo ir eismo saugumo programa „Taisom kelią“, socialinė iniciatyva „Čia kelio pradžia“, edukacinė programa „Kelio žmonės”.

Virmantas yra aktyvus Lietuvos aviacijos bendruomenės narys. Panevėžio priemiestyje jo iniciatyva išsaugotas ir visuomenei atviras vienintelis šalyje lėktuvų muliažų muziejus po atviru dangumi, nuolat  pildoma aviacijos muziejaus ekspozicija.

Virmantas Puidokas ne kartą įvertintas ir apdovanotas už reikšmingą asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos susisiekimo infrastruktūrą. Gyvena ir dirba Panevėžyje. Virmanto moto: „Žmogus, turintis tikslą, kelią į jį visada suras“.