LT EN RU
Atgal
Kiekvienas savyje nešiojamės Kalėdų Senelį, kuris išpildo visus norus

Pro langą matosi užuominos, kad kažkur, nebe už kalnų, ateina tai, ko labiausiai laukia vaikai. Laukia Kalėdų, kada pasaulyje dedasi dideli stebuklai.

Nors, kita vertus, to labai laukia ir suaugusieji, bet nedrįsta pripažinti. Juk norisi, kad šiais metais nebūtų taip, kaip pernai. Kai darbe beprotiškas tempas iškankino kūną ir sielą. Kai kasdien tvardai didžiulį norą vyriškai pakalbėti su savo viršininku. Kai noras iki švenčių numesti nors penkis kilogramus subliuško vos užlipus ant svarstyklių. Kai likus penkioms minutėms iki parduotuvės uždarymo šuo nusitveria vyniojamų dovanų popierių ir linksmai sutaršo jūsų akivaizdoje. Kai atėjus pas vyro tėvus išaiškėja, kad dovana, skirta anytai, liko koridoriuje ant batų dėžės. Kai vaikai, pamatę jūsų taip ilgai rinktas, pirktas ir slėptas dovanas, taip suraukia kaktas, kad suprantat, jog per jus vaikai butuliną pradės leistis anksčiau nei reikėtų. Kai sėdėdami nusikankinę prie šventinio stalo jūs teturite vieną svajonę: kad visa tai kuo greičiau baigtųsi.

Nes labai norisi kitaip. Kad mažiau, bet stipriau. Kad ilgiau ir gražiau. Kad plačiau ir linksmiau. Kad be baimės apie ateitį. Kad veidrodis rodytų patį laimingiausią žmogų. Kad nereikėtų pačiam girtis, nes ir taip visi matytų, jog viskas pas mus nuostabu. Kad išeitų žmonės, kurie gadina mūsų gyvenimą. Gyvenimas juk vienas, o gadintojų šimtai. Kad sugrįžtų jaunystės draugai, kuriems mes buvom svarbiausi, kai dar buvome „niekas“. Kad į mūsų kasdienybę ateitų nauji žmonės, kurie būtų ypatingi ir mes galėtume su jais augti. Kad mus paliktų žmonės, kuriems, dėl jų pačių kaltės, fortūna yra atsukusi užpakalį. Kad mylėtume ir būtume mylimi.

Atrodo, tiek nedaug reikia? Tik kad visa tai gulėtų po eglute. Ir toms dovanoms nereikia futbolo aikštės. Reikia tik labai norėti ir bandyti keistis. Nes kas daugiau, jei ne mes? Juk kiekvienas savyje nešiojamės Kalėdų Senelį, kuris išpildo visus norus. Taigi – SENEEELI! ATEEEEIK!

Kelio moteris Stefutė