LT EN RU
Atgal
Jei jau nebegalima telefonu naudotis perėjoje, tai kur tada juo naudotis?

Aš nežinau, kur man eiti ir kam pasiskųsti. Vakar mane, mandagią ir kultūringą moteriškę, perėjoje policininkas sulaikė ir už rankos nutempė į kelkraštį! Na ir kas, kad jis jaunas ir gražus. Na ir kas, kad nevartojo negražių žodžių ir tik dejavo: „Ponia, ponia...“ Bet tampyti savo mamos amžiaus ponią per „zebrą“ – tai jau atsiprašau!

Man Marytė atsiuntė per feisbuką naują moliūgų receptą. Tų moliūgų šiemet – nors namo pamatus mūryk. O čia naujas receptas, kaip juos sunaikinti geriausiu būdu!

O aš kaip tik einu į parduotuvę ir skaitau telefone, kokių ten dar produktų pyragui reiks. O ta višta taip neaiškiai parašė, kiek būtina kiaušinių įmušti į pyragą. Tai aš ir sustojau, kad nejudėdama įžiūrėčiau tą skaičių. Aš gi nemačiau, kad tos mašinos aplink mane sustojo. Aš juk ne stulpas! Galėjo apvažiuoti! Bet ne! Pypina visi kaip išprotėję! O tas jaunas pareigūnas tampo mane pirmyn atgal. Pėstieji fotografuoja ir filmuoja iš visų pusių. Tikras Baltijos cirkas!

Bet palaukit! Čia dar ne viskas! Manote, kad patampė už naujos striukės rankovės, atlaisvino siūles ir viskas tuo baigėsi?! Norėtumėte! Jis man dar baudą išrašė! Kad aš trukdžiau eismui! Reiks pinigus sumokėti! Aš gi negaliu kitu būdu atsiskaityti. Nors girdėjau, kad viena mano amžiaus televizijos žvaigždė bandė kitus variantus siūlyti, bet jai nepavyko.

Na, pasakykite man: jei jau nebegalima telefonu naudotis perėjoje, tai kur tada juo naudotis?

Emigruosiu... Jeigu jau šitaip, tai tikrai emigruosiu. Kur Lietuva ritasi?

Kelio moteris Stefutė