LT EN RU
Atgal
Jaunųjų kelininkų istorijos. Nerijus Kazickas

UAB „Aukštaitijos traktas“ vyresnysis inžinierius

– Statybos sritis mane domino nuo vaikystės, tačiau rinkdamasis specialybę nusprendžiau išbandyti kelių, o ne pastatų statybą. Studijavau Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, ją baigiau 2011 metais. Studijų metu praktiką atlikau „Lietuvos geležinkeliuose“. 2012 metų vasarą pradėjau dirbti UAB „Aukštaitijos traktas“ darbų vadovu.

Aišku, iš pradžių buvo sunku. Atrodo, baigei mokslus, daug ką išmanai, bet pradėjęs dirbti supranti, kad nieko nežinai. Be pamažu semiesi patirties ir nejauti, kaip praeina pusmetis, ir anksčiau atrodžiusios sudėtingos užduotys ima kelti juoką, o prieš akis – nauji iššūkiai. Kelininko darbe būna visko – prasto oro, viršvalandžių, streso – svarbu nenuleisti rankų ir nebijoti pradėti nuo žemiausio laiptelio.

Šių metų pradžioje tapau vyresniuoju inžinieriumi. Dabar mano darbas – ruošti medžiagą viešųjų pirkimų konkursams, skaičiuoti projektų sąmatas. Tai kardinaliai skiriasi nuo nuolatos po objektus važinėjančio darbų vadovo pareigų, bet dabartine situacija džiaugiuosi ir į praeitį nesigręžioju.

Norint sėkmingai dirbti kelių statyboje, svarbu, kad tas darbas žmogui patiktų. Tada natūraliai atsiras motyvacija dirbti, pats to nejausdamas dėsi daugiau pastangų. Darbštūs, su iššūkiais susidorojantys darbuotojai mūsų įmonėje nelieka nepastebėti.