LT EN RU
Atgal
Jaunųjų kelininkų istorijos. Karolis Petruškevičius

AB „Panevėžio keliai“ Rokiškio filialo šaltkalvis

– Sunku buvo apsispręsti dėl artėjančių studijų. Nors pasirinkau transporto inžineriją, ilgai mąsčiau ir apie pastatų energetiko specialybę. Kaip ir daugelis dabartinių mano kolegų, įstojau į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Taigi transporto inžinerijos pasirinkimas nulėmė tai, ką turiu ir kuo esu. Dabar jaučiu, kad esu savose vėžėse.

Esu Rokiškio filialo jaunosios kartos darbuotojas. Dirbu dar tik metus, tačiau tuomet čia atvykau nebe pirmąsyk. Kai studijavau universitete, būtent šiame filiale atlikau praktiką – nuo 2011 iki 2013 metų. Universitetines studijas baigiau 2013 metais.

Praktikos metu buvau supažindintas su esama situacija, technika, jos remontavimu. Stebėdavau tuos darbus, kartu vykdavau į objektus, būdavau pagalbininku. Dabar mano pareigos – šaltkalvio, tačiau, kaip pradedantysis, dažnai atlieku pagalbines funkcijas: nuvairuoju automobilį į servisą, užsakau detalių  transportui, būnu atsakingas už detalių atgabenimą ir priežiūrą.

Kartais tenka pamainą prie svarstyklių praleisti, kartais kompiuteriu dirbu. Bent jau kol kas tenka atlikti įvairius darbus, ir man ta įvairovė labai patinka. Planų dėl darbovietės pakeitimo neturiu, dirbsiu, kol reikalingas būsiu.